Процедура пілінгу-це глибоке очищення шкіри, яке запускає процес відновлення клітин і їх подальше омолодження. За способом застосування пілінг буває хімічним і фізичним. Метою будь-якого виду пілінгу є зняття пошкодженого шару епідермісу, на місці якого з'являється новий і здоровий.
Пілінг зроблений професійними косметологами дає ефект відбілення, який тримається тривалий час.
Мигдальний пілінг називають самим безболісним з пілінгів, тому дана процедура підходить для дуже чутливої шкіри. Мигдальний пілінг звужує пори, очищає обличчя від комедонів і вирівнює тон обличчя.

Даний вид пілінгу буде ефективним, якщо у вас:
- комедони, чорні точки;
- розширені пори;
- чуттєва шкіра;
- підвищене виділення підшкірного жиру.

Саліциловий пілінг володіє відлущуючим ефектом, що відмінно підходить для видалення ороговілих лусочок. Даний вид пілінгу зменшує виділення підшкірного жиру, вирівнює шкіру, відкорковує пори.

Показання:
- пігментація;
- сальні пробки;
- нерівний тон шкіри;
- постакне.

Ретиноєвий (жовтий) пілінг може використовуватися для проблемної шкіри з акне, пігментними плямами. Жовтий пілінг ефективний спосіб боротьби з віковими змінами, зморшками, мімічними складками.
Але, процедура викликає побічні ефекти, а саме: ретиноїдний дерматит. Тобто, слід пам'ятати, що процедура вимагає підготовки і консультації з косметологом.

Дана процедура являє собою:
- очищення шкіри від пігментних плям і сальних пробок;
- усунення зморшок;
- прискорення регенерації клітин епідермісу;
- стимуляцію синтезу колагену і гіалуронової кислоти.

Азелаїновий пілінг підходить для лікування шкіри з акне, постакне, розацеа. Азелаїнова кислота має протизапальний і антибактеріальний ефект, є ефективним засобом боротьби із закупорюванням пір.

Підходить людям з:
- чуттєвою шкірою;
- акне;
- постакне;
- розацеа;
- куперозом;
- сальними пробками.

PRX-T33 пілінг-ефективна методика очищення і омолодження шкіри обличчя. Дана процедура має глибокий ефект, при цьому не пошкоджуючи верхнього шару епідермісу. Пілінг можна робити в будь-який час року. Процедура не болюча і підходить для чутливої шкіри. Після процедури шкіра не червоніє і не лущиться.

Показання застосування процедури:
- акне чи постакне;
- суха, непружна шкіра;
- післявугревий період;
- рубці, пігментні плями, розтяжки;
- дерматит.