Нитьовий ліфтінг

Нитьвий ліфтинг – один з високо затребуваних методів підтяжки обличчя і тіла. Перші спроби використовувати нитьовий каркас як альтернативу пластичної операції були проведені у Франції в кінці 1970-х років. В якості матеріала ниток використовувалося золото завдяки його гипоаллергенности. Згодом на зміну золотим ниткам прийшли більш досконалі розсмоктующіеся нитки з полідіоксанона і капролактона, які забезпечують більш досконалий ефект підтяжки при відсутності негативних побічних ефектів.
Що ж таке Нитьовий ліфтинг і для чого він потрібен? При всьому різноманітті брендів і видів ниток, принцип їх використання у всіх випадках однаковий. Він полягає в тому, що нитки вводяться під шкіру за допомогою спеціальних довгих голок і з їх допомогою формується підтягуючий каркас, або сітка. Залежно від матеріалу, методики ліфтингу і характеру проблеми, кількість ниток і час їх розсмоктування може бути різним. Однак у всіх випадках ефект Нитяного ліфтингу має пролонгований характер. Це означає, що нитки, що використовуються в косметологи, активізують вироблення власного колагену і еластину шкіри, тому навіть після повного розсмоктування на їх місці залишається надійний каркас, що утримує шкіру. Ось чому результати Нитяного ліфтингу зберігаються до двох років і довше.
Ідея Нитьового ліфтингу виникла аж ніяк не випадково. Вона стала відповіддю на сподівання жінок у віці 40 плюс-мінус кілька років, які помітили перші ознаки старіння обличчя, але не готові ще вдатися до радикального хірургічного видалення. І дійсно, виявилося, що час проведення пластичної операції можна відсунути на п’ятнадцять, двадцять років, а то і зовсім обійтися без неї, усунувши опущення за допомогою підшкірного каркаса. Так виник Нитьовий ліфтинг обличчя.

Ця процедура дозволяє швидко і надійно усунути такі проблеми, як:
-обвислі щоки,
-носогубниі складки,
-друге підборіддя,
-опущення брів,
-складки в кутах рота ( «складки скорботи»),
-провісання шкіри на вилицях,
-горизонтальні і вертикальні зморшки на лобі,
-шкірні складки на шиї,
-зморшки в області очей.

Поряд з підтяжкою обличчя Нитьовий ліфтинг дозволяє вирішити естетичні проблеми тіла, такі як в’ялість і провисання шкіри на сідницях, руках і ногах, шкірні складки після пологів. Нитки в косметології використовуються також для вирівнювання рельєфу шкіри після ліпосакції.