Кожна жінка, та й багато чоловіків, мріють про здорове, красиве, доглянуте тіло. На теренах сучасної індустрії краси з’явилася інноваційна технологія – LPG-масаж, який є одним із різновидів лімфодренажного масажу.
Саме він допоможе у боротьбі з целюлітом, зайвою вагою, допоможе забути про в'ялу набряклу шкіру, посприяє відновленню обміну речовин і «захистить» від варикозу. LPG-масаж активно застосовують для розв’язання косметичних проблем. Він допомагає позбутися жирових відкладень, розтяжок, складок на шкірі, скоригувати фігуру та зробити моделювання її контурів. Цю процедуру широко застосовують в естетичній медицині, спорті та різних видах лікування. Пройшовши курс маніпуляцій, вдасться забути про жирові відкладення. Шкіра стане еластичною та пружною. Не варто зволікати, слід негайно відкрити для себе LPG-масаж!

Що становить собою LPG-масаж?
Процедура LPG - це масаж проблемних зон спеціальним апаратом, що має насадки. Це, так звана, маніпула з роликами. Під дією вакуумного режиму та механічного впливу апарата складки, целюліт і в'яла шкіра пропадуть. Виконуючи оригінальний масаж, вакуум маніпули захоплює складки шкіри, що дозволяє активно припливати крові, а це покращує колообіг поживних речовин. Це вид, відомого вже в косметології та медицині, лімфодренажу. Апарат активно діє на основні клітини жирової тканини та якісно впливає на мікроциркуляцію лімфи, відновлює водний баланс організму (виводить зайву рідину з нього). Розминання тканин подібним приладом допомагає розщеплювати жирові відкладення й виводити їх з організму через лімфоток природним чином. Як результат – гладенька та еластична шкіра.

Основні види подібного масажу
Естетичний – бореться з целюлітом. Його ефективно використовувати тоді, коли робиться ліфтинг чи коригування фігури.
Ліпомасаж застосовують при зниженні еластичності шкіри та коли наявні несиметричні жирові відкладення.
Терапевтичний масаж призначають тим пацієнтам, котрі скаржаться на спазм у м'язах, больові відчуття у спині, коли на шкірі є рубці, що довго загоюються тощо.
Спортивний масаж. Його застосовують для швидкого відновлення після тренувань, прискорення заживання сухожиль і зниження набряклості.

LPG-масаж на обличчі
Масаж обличчя – це окремий вид цієї процедури. При цьому спеціалісти користуються тим самим апаратом, тільки з іншими насадками. Суть маніпуляції полягає в тому, що дія вакууму спрямована на проблемні місця на обличчі. Така процедура успішно бореться зі зморшками, двійним підборіддям, недостатньою щільністю та в'ялістю шкіри, підшкірним жиром чи дефіцитом власного колагену та еластину.

Пріоритети та особливості LPG-масажу
LPG-масаж відзначається високою ефективністю. Насолодитися помітним результатом можна зразу ж після першої маніпуляції.
LPG-масаж – це безпечна процедура. Під час неї шкіра не пошкоджується, а синці чи шрами відсутні.
Ця процедура є універсальною, тому що нею можуть лікуватися як жінки, так і чоловіки.

Важливо ще й те, що якась особлива підготовка перед масажем чи подальша реабілітація не потрібні. Головне тільки наголосити, що перед процедурою необхідно надягнути спеціальний натільний комбінезон із дуже тонкого матеріалу. Він дозволяє проводити процедуру ефективніше та захищає шкіру від травмувань.
Варто пам’ятати, що існує ряд протипоказів щодо проведення цієї лікувально-естетичної маніпуляції.

Не варто робити LPG-масаж:

  • людям з онкологічними, інфекційними, гострими респіраторними, шкірними захворюваннями та хворобами крові;
  • людям, що проходять антикоагуляційну терапію;
  • людям з підвищеним тиском, тромбофлебітом, переломами, цукровим діабетом, сердечною недостатністю;
  • вагітним і жінкам, що годують груддю.

Тому перед записом до косметолога неодмінно потрібно проконсультуватися з лікарем.
LPG-масаж – це важлива частина курсу, що спрямований на боротьбу з проблемними місцями на тілі. Він ідеальний у поєднанні з іншими процедурами. Тривалість маніпуляції коливається в рамках 35-45 хвилин. Кожному клієнту кількість сеансів призначається в індивідуальному порядку, все залежить від проблем і побажань пацієнта. Уважні майстри своєї справи оточать вас турботою та допоможуть добитися своєї мети на шляху до доглянутої зовнішності.