Лазерна епіляція – Міфи

Міф 1. Лазерна епіляція шкідлива для здоров’я
Глибина проникнення лазерного променя при епіляції складає 1-4 мм, він досягає тільки до волосяних фолікулів, потім повністю розсіюється і ніколи не проникає глибше шкіри. При впливі лазера руйнується тільки волосяна цибулина.
Вердикт: Неправда

Міф 2. Лазерна епіляція – це дорого
За останні кілька років ціни на лазерну епіляцію в Україні практично не змінювалися. Крім того, порахуйте, скільки зазвичай жінка витрачає в рік грошей на покупку засобів для депіляції (станки, креми, пінки і т.д.). А за 10 років? І порахуйте вартість курсу лазерної епіляції (6-8 сеансів з інтервалом 2-3 місяці і все).
Вердикт: Дивлячись з чим порівнювати

Міф 3. Лазерна епіляція – це боляче
Неможливо стверджувати однозначно. Все залежить від індивідуального порогу больових відчуттів. Відчуття при лазерної епіляції, швидше за все, можна назвати неприємними, вони порівнянні з клацанням по шкірі і переносяться зазвичай добре. Однак, для особливо чутливих місць на тілі (бікіні, пахви) в деяких випадках застосовується знеболюючий крем.
Однозначно – воскірованіе і механічна депіляція у багато разів болючіше!
Вердикт: Все пізнається в порівнянні

Міф 4. Світле волосся можна видалити лазером
А ось тут є частка правди. Луч впливає лише на волосяний фолікул з темним пігментом, тобто лазер «не бачить» світлий, сивий або пушковий волосок. Тому, якщо ви від природи блондинка, то лазерна епіляція вам просто не допоможе. При гормональних порушеннях (не всіх) в організмі, подібна процедура також користі не принесе.
Вердикт: Наука поки не в курсі справи

Міф 5. Видалити волосся можна за 1 раз і назавжди. Результат після лазерної епіляції – 100%
А ось це, на жаль, не так. Волосся не будуть рости в такій кількості, до того ж будуть набагато тонше і слабкіше, але вони будуть.
Лазерна епіляція не вирішить проблему небажаної рослинності раз і назавжди. Лазерний промінь поглинає лише «зрілі» волосяні фолікули, а таких на тілі одночасно всього 5-20 відсотків. Зруйновані фолікули не ростуть, але нове волосся проростають. Тому за один сеанс видалити всі зайві волоски не вийде. Повний курс займає від восьми місяців до двох років (це період зміни волосся).