Волосся на тілі, на обличчі може стати приводом для створення комплексів як у жінок, так і у чоловіків. Косметологічні центри можуть пропонувати різні методи видалення волосся, але найефективнішим і найбезпечнішим все ж залишається електроепіляція.
Електроепіляція відбувається за допомогою використання спеціального пристрою, який діє на волосяний фолікул, подаючи слабкі розряди електричного струму. Даний тип видалення волосся підходить для чутливої шкіри. Метод діє як на тонкі, сиві, руде волосся, так і на грубу щетину.
Косметологи рекомендують електроепіляцію для:
- видалення волосся назавжди;
- корекції брів;
- закриття судин.
Щоб впливати розрядом струму на корінь волосини використовують косметичну голку. Для видалення волосся потрібно впливати на кожну волосину окремо - це займає велику кількість часу. Цілком ясно, що швидкість процедури буде залежати від професіоналізму лікаря.
Якщо у вас з`явилися папіломи, то не спішіть їх маскувати чи просто ігнорувати, тому що уникнення видалення папілом може привести до негативних наслідків для вашої шкіри: збільшення папілом, появи нових утворень.
Видалення папілом за допомогою електроепіляції гарантує вам безпеку, ефективність, здорову і гладеньку шкіру.
Видалення папілом за допомогою електроепіляції – це необхідна і дуже важлива процедура для вашого фізичного здоров’я, стану шкіри, якщо не вживати ніяких заходів з видалення папілом, то ймовірність збільшення утворень зашкалює. Вкрай важливо вчасно провести процедуру, щоб не дати поширитися по шкірі новим папілом.
Сучасні технології видаляють папіломи безпечно без будь-яких протипоказань. Видалення відбувається точковим методом, що підвищує безболісність і ефективність процедури.
Переваги процедури:
- підходить для будь-якого волосся (сивого, тонкого, рудого) і для всіх типів шкіри;
- процедура відбувається в конкретний період і видаляє волосся назавжди;
- безпека.
Недоліки процедури:
- болючість видалення волосся;
- тривалість процедури.
Дана процедура має свій ряд протипоказань:
- захворювання шкіряного покриву;
- порушення роботи серця;
- цукровий діабет 1 і 2 типів;
- період вагітності та годування груддю;
- інфекційні захворювання;
- психічні розлади.